Zpět

Reklama

Mimo jiné se také zabývám tvorbou reklamních bannerů a návrhem šablon newsletterů či direct mailů. Dejte o sobě vědět pomocí kvalitního banneru na navštěvovaných stránkách nebo rozesílání newsletterů potencionálním zákazníkům.

V dnešní době už téměř každý vlastní emailovou adresu. Vytvořím Vám newsletter, který zaručeně zaujme a popostrčí zákazníka, aby navštívil Váš web, koupil produkt či službu.

Cílem reklamy je dosáhnout vytyčeného cíle vůči cílové skupině, kterou má daný projekt ovlivňovat či jim poskytnout výrobky nebo službu. Cílová skupina jsou příjemci, které má reklamní kampaň oslovit. Může se jednat jak o současné tak potencionální uživatele služby nebo výrobku, kteří se rozhodují o tom, zda daný produkt koupí či nikoli.

Známe mnoho druhů reklam. Například reklama s cílem informovat. U takové reklamy jde o to, představit nový produkt či službu, proto je velmi důležité zaujmout kvalitním designem, který zákazníky přiláká a představí jim nový výrobek v co nejlepším světle. Dalším důležitým druhem reklamy je reklama s cílem upomínat, aby zákazníci na zaběhnutý výrobek nezapomněli. K tomu slouží především emailové newslettery, které neustále zákazníkům připomínají, že produkt je stále k sehnání.

  • letak
  • vizitka
  • letak
  • vizitka
  • rollup
Více referencí