Zpět

Provozujete vlastní e-shop a ačkoli má vysokou návštěvnost, jen zlomek lidí se zdrží o něco déle? Pak je to možná nedostatečnou a nefunkční grafikou Vašeho online obchodu. Mnoho lidí tuto věc přehlíží a nedbají na to, zda je jejich e-shop dostatečně graficky zpracován. Nejčastěji se používají různé volné šablony, které jsou na jednu stranu dobrým řešením do začátku, ale pokud chcete, aby Váš e-shop opravdu prosperoval, je důležité věnovat trochu pozornosti i této problematice.

Je také velmi důležité mít správně a přehledně rozvržený například výpis produktů, detail produktů či průvodce objednávkou. Ačkoli si to potencionální zákazník procházející Váš online obchod neuvědomuje, kreativní grafický design hraje velikou roli v jeho rozhodování, zda si daný produkt či službu nabízený na webové stránce koupí či nikoli.

Hlavním cílem takto navrženého e-shopu je zdržet návštěvníka co nejdéle. Co nejvíce ho zaujmout a přesvědčit ho, že právě Váš produkt je to, co hledá. Nemálo lidí procházející internet opouští návštívený e-shop během několika málo vteřin už jen z toho důvodu, že ho nezaujal vzhledem a tudíž by pro něj bylo nepříjemné prokousávat se nepřehlednými stránkami.

Pokud tedy hledáte kreativní grafický návrh, který naláká nové potencionální klienty a potěší ty stávající, obraťte se na mne. Společně dáme dohromady takové řešení, které Vám bude vyhovovat a zároveň pozdvyhne Vaše podnikání směrem vpřed.